+421 918 060 803
Sauny a masáže
Wellness > Sauny a masáže

Čo nájdete v našom wellness?

Nechajte sa rozmaznávať, ozdravte pokožku a uvoľnite myseľ

Fínska sauna

Prínos fínskej sauny na naše zdravie je nepopierateľný. Už po pár minútach saunovania sa vaše telo začne zbavovať toxínov. Saunovanie pozitívne vplýva na dýchacie cesty, prekrvuje váš organizmus a posilňuje imunitný systém. 

Po dni plnom športových výkonov preto fínsku saunu jednoznačne odporúčame pre regeneráciu celého organizmu.

Teplota sauny:
90 °C
Odporúčaná doba saunovania:
20 min.

Bylinková sauna

Bylinkovú saunu oceníte najmä vtedy, ak je pre vás suchá sauna príliš horúca, alebo by ste sa radi saunovali s deťmi. Pri inhalácii vzduchu, ktorý je nasýtený bylinkami, sa príjemne uvoľnia vaše dýchacie cesty. Sauna pomáha predchádzať ochoreniam dýchacieho traktu a posilňuje imunitný systém.

Teplota sauny:
50°C
Odporúčaná doba saunovania
20 min.

Oddychová miestnosť

Príjemne vyhrievaná miestnosť pred vstupom do saunovej časti slúži najmä na oddych organizmu po saunovaní. Atmosféra je dotvorená krbom a príjemnými vonnými esenciami. Samozrejmosťou je osviežovací kútik s vodou, kde rýchlo doplníte stratené tekutiny.

Teplota miestnosti:
25 °C
Odporúčaná doba relaxu:
---

Zásady správneho saunovania

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Pravidlá a odporúčania pre saunovanie 207.51 KB pdf

Vírivka s tryskami

Obľúbená masážna vírivka skvelo uvoľní celé telo. Trysky z bočnej a spodnej strany premasírujú a prekrvia chrbát a končatiny a vy sa budete cítiť ako znovuzrodení. Vírivka v našom wellness je určená do 6 osôb.

Teplota vody vo vírivke:
37 °C
Odporúčaná dĺžka relaxu:
20 min.

Masáže

Doprajte si počas vašej dovolenky uvoľňujúcu masáž pre regeneráciu tela, pokožky a mysle. Masáž si môžete objednať do priestorov wellness ale aj na vlastný apartmán. Informácie o aktuálnej ponuke masáží a cenách vám radi poskytneme na recepcii.

+421 918 060 803
Rezervácia